Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


nemzeti vágta 2008 eredmények

2009.06.11
ELŐFUTAMOK
1. _ 2. _3. _4. _5. _6. _7. _8. _ 9. _10. _11. _12. _13. _14. _15. _16.

1. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Budapest - Rákospalota

Budapest - Rákospalota

3

Polgármester: Hajdu László
Lovas neve: Ligeti Zoltán
Ló neve: Moszad
Tulajdonos neve: Korbán Krisztián
Nevező: MAVIR Zrt.

2

Karos

Karos

2

Polgármester:
Lovas neve: Kubus Miklós
Ló neve: Mentol
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Szuhakálló

Szuhakálló

5

Polgármester:
Lovas neve: Mau Zoltán
Ló neve: Negro
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Kiskunfélegyháza

Kiskunfélegyháza

4

Polgármester:
Lovas neve: Kovács Imre
Ló neve: Inas
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Orosháza

Orosháza

1

Polgármester:
Lovas neve: Bakos Gábor
Ló neve: Cinkostárs
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Gyergyószentmiklós

Gyergyószentmiklós

kiesett
Polgármester:
Lovas neve: Tankó Eszter
Ló neve: Dajka
Tulajdonos neve:
Nevező:

 

Az első előfutamból OROSHÁZA jutott az 1. középfutamba!

 

2. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Budapest - Főváros

Budapest - Főváros

1

Polgármester:
Lovas neve: Fézer Róbert
Ló neve: Young Ambition
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Óbuda és Békásmegyer

Óbuda és Békásmegyer

kiesett
Polgármester:
Lovas neve: Nagy Tihamér
Ló neve: Zafarilla
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Bábolna

Bábolna

kiesett
Polgármester:
Lovas neve: Kerekes Károly
Ló neve: Spinning Crystal
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Szentkirály

Szentkirály

2

Polgármester:
Lovas neve: Balogh Levente
Ló neve: Star light
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Esztergom

Esztergom

visszalépett
Polgármester:
Lovas neve: Széplaki Gyöngyi
Ló neve: Csokoládé
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Mohács

Mohács

3

Polgármester:
Lovas neve: Rudolf József
Ló neve: Asterix
Tulajdonos neve:
Nevező:
 

A megismételt előfutamból BUDAPEST - FŐVÁROS jutott az 1. középfutamba!

 

3. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Hatvan

Hatvan

2

Polgármester:
Lovas neve: Vaka István
Ló neve: Angyal Bandi
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Őriszentpéter

Őriszentpéter

4

Polgármester:
Lovas neve: Györgyi Barnabás
Ló neve: Thalia
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Szentes

Szentes

6

Polgármester:
Lovas neve: Vida Csaba
Ló neve: Baba
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Budapest - Újbuda

Budapest - Újbuda

3

Polgármester:
Lovas neve: Fodor Szabolcs
Ló neve: Szöszi
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Nyíregyháza

Nyíregyháza

1

Polgármester:
Lovas neve: Suták Vanda
Ló neve: Alexander
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Bonyhád

Bonyhád

5

Polgármester:
Lovas neve: Pósa Boglárka
Ló neve: Dorka
Tulajdonos neve:
Nevező:
 

A harmadik előfutamból NYÍREGYHÁZA jutott az 1. középfutamba!

 

4. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Göd

Göd

5

Polgármester:
Lovas neve: Gergely Tamás
Ló neve: Marica
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Salgótarján

Salgótarján

2

Polgármester:
Lovas neve: Siller Péter
Ló neve: Fokos Főhős
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Nagykanizsa

Nagykanizsa

3

Polgármester:
Lovas neve: Imre Gábor
Ló neve: Tikkasztó Többsincs
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Kalotaszentkirály

Kalotaszentkirály

4

Polgármester:
Lovas neve: Bíró Attila
Ló neve: Rita
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Érd

Érd

1

Polgármester:
Lovas neve: Dömötör Zoltán
Ló neve: Sajó
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Litér

Litér

kiesett
Polgármester:
Lovas neve: Berghoffer Szandra
Ló neve: Trusthme
Tulajdonos neve:
Nevező:
 

A negyedik előfutamból ÉRD jutott az 1. középfutamba!

 

 

5. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Füzesgyarmat

Füzesgyarmat

2

Polgármester:
Lovas neve: Mészáros Imola
Ló neve: Magiszák
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Komló

Komló

4

Polgármester:
Lovas neve: Kalamár József
Ló neve: Bendegúz
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Szolnok

Szolnok

5

Polgármester:
Lovas neve: S. Pap Jenő
Ló neve: Lejla
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Budapest - Belváros-Lipótváros

Budapest - Belváros-Lipótváros

6

Polgármester:
Lovas neve: Bazsik Csaba
Ló neve: Héra
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Újkígyós

Újkígyós

1

Polgármester:
Lovas neve: Hermann Szabina
Ló neve: Hermes
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Kaposvár

Kaposvár

3

Polgármester:
Lovas neve: Egyed László
Ló neve: Big Band
Tulajdonos neve:
Nevező:
 

Az ötödik előfutamból ÚJKÍGYÓS jutott az 1. elődöntőbe!

 

6. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Siklós

Siklós

6

Polgármester:
Lovas neve: Csizik Mihály Gergő
Ló neve: Rubikon
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Szeged

Szeged

1

Polgármester:
Lovas neve: Tormási Gyula
Ló neve: Arany-patak
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Detk

Detk

3

Polgármester:
Lovas neve: Dongó Zoltán
Ló neve: Báró
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Balatonfüred - Tihany

Balatonfüred - Tihany

2

Polgármester:
Lovas neve: Kövesdy István
Ló neve: Woody Batwick
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Letenye

Letenye

5

Polgármester:
Lovas neve: Bönde Ferenc
Ló neve: Náboy
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Gyöngyös

Gyöngyös

4

Polgármester:
Lovas neve: Farkas András
Ló neve: Héra
Tulajdonos neve:
Nevező:

A hatodik előfutamból SZEGED jutott az 1. elődöntőbe!

 

7. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Paks

Paks

6

Polgármester:
Lovas neve: Kelenfi Norbert
Ló neve: Szophi
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Budapest - Zugló

Budapest - Zugló

5

Polgármester:
Lovas neve: Pál Anita
Ló neve: Pikáns
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Szekszárd

Szekszárd

2

Polgármester:
Lovas neve: Pruzsina Csaba
Ló neve: Gazal Suttogó
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Révkomárom

Révkomárom

1

Polgármester:
Lovas neve: Vajda jános
Ló neve: Narancsvirág
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Nádudvar - Sárréti kistérség

Nádudvar - Sárréti kistérség

3

Polgármester:
Lovas neve: Lapos László
Ló neve: Liget
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Dunaharaszti

Dunaharaszti

4

Polgármester:
Lovas neve: Kempelen Judit
Ló neve: Rakéta Dorka
Tulajdonos neve:
Nevező:

A hetedik előfutamból RÉVKOMÁROM jutott a 2. elődöntőbe!

 

8. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Nagykozár

Nagykozár

2

Polgármester:
Lovas neve: Tronka Zoltán
Ló neve: Mercedes
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Csongrád

Csongrád

3

Polgármester:
Lovas neve: Bánfi Attila
Ló neve: Theseus
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Nagykőrös

Nagykőrös

5

Polgármester:
Lovas neve: Tóbiás Károlyné
Ló neve: Rolanda
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Soltszentimre

Soltszentimre

1

Polgármester:
Lovas neve: Fehér Lilian
Ló neve: Csillám
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Komárom

Komárom

6

Polgármester:
Lovas neve: Setény János
Ló neve: Lopakodó
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Zirc

Zirc

4

Polgármester:
Lovas neve: Somogyi József
Ló neve: Lotti
Tulajdonos neve:
Nevező:

A nyolcadik előfutamból SOLTSZENTIMRE jutott a 2. középfutamba!

 

9. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Ócsa

Ócsa

2

Polgármester:
Lovas neve: Oláh Mihály
Ló neve: Táltos
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Zalaegerszeg

Zalaegerszeg

4

Polgármester:
Lovas neve: Lukács Zoltán
Ló neve: Assad
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Pécs

Pécs

6

Polgármester:
Lovas neve: Balikó Tamás
Ló neve: Géniusz
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Badacsonytomaj

Badacsonytomaj

5

Polgármester:
Lovas neve: Rigó Péter
Ló neve: Lázadás
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvár

3

Polgármester:
Lovas neve: Dovánczki Imre
Ló neve: Piszke
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Verőce

Verőce

1

Polgármester:
Lovas neve: Vass Jennifer
Ló neve: Lady El Gran
Tulajdonos neve:
Nevező:

A kilencedik előfutamból VERŐCE jutott a 2. elődöntőbe!

 

10. ELŐFUTAM

Startpozíció
Település adatai
Helyezés

1

Izsák

Izsák

1

Polgármester:
Lovas neve: Dobrovitz Balázs
Ló neve: Ginkgo Biloba
Tulajdonos neve:
Nevező:

2

Kalocsa

Kalocsa

3

Polgármester:
Lovas neve: Kati László
Ló neve: Jacson Póker
Tulajdonos neve:
Nevező:

3

Nagyvárad

Nagyvárad

6

Polgármester:
Lovas neve: Hanus Imre
Ló neve: Hesham Mátyás
Tulajdonos neve:
Nevező:

4

Szerencs

Szerencs

5

Polgármester:
Lovas neve: Egervári Attila
Ló neve: Vaterló
Tulajdonos neve:
Nevező:

5

Zamárdi

Zamárdi

4

Polgármester:
Lovas neve: Fodor Ákos
Ló neve: Herceg
Tulajdonos neve:
Nevező:

6

Miskolc